دکوراسیون

قفسه کتاب های کلاسیک را ببینید

شک نداشته باشید که قفسه های کتاب جزء بهترین و مفیدترین قطعاتی هستند که برای خانه خود تهیه می کنید. انواع مدل های قفسه کتاب نه تنها کالکشن رمان های شما را سر و سامان می دهند بلکه آنها و سایر لوازم دکوری را به گونه ای هنری در دکوراسیون خانه بنمایش می گذارند. حتی با قرار دادن سبد و صندوقچه درون قفسه ها، می توانید از آنها برای انبار کردن خرت و پرت های موجود در اطراف خانه نیز استفاده کنید. اگر مدل قفسه کتاب خود را درست و هوشمندانه انتخاب کنید مطمئن باشید سال های سال و شاید هم ده ها سال از آن استفاده خواهید کرد.

یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید قفسه کتاب توجه به استایل و سبک طراحی آنها است. سبک و استایل طراحی هم به نوع استفاده شما بر می گردد ممکن است قفسه را فقط برای بنمایش گذاشتن بعضی از دکوری های خود بخواهید یا اینکه فقط بدنبال کتابخانه ای کوچک برای خانه خود می گردید، در هر صورت برای خرید با گزینه های گوناگونی روبرو خواهید شد.

مرسوم ترین مدل های قفسه کتاب، مدل های استاندارد هستند عمدتا از چوب یا ام دی اف ساخته می شوند و فریمی یک تکه طبقه های هم اندازه یا ناهمگون آنها را احاطه می کند. برای گوشه های خانه ها نیز مدلی مخصوص همین فضاها طراحی شده که به قفسه های کنجی نیز معروف هستند. این مدل ها معمولا باید بصورت سفارشی ساخته شوند تا دقیقا با شکل گوشه اتاق همخوانی داشته و آنرا کامل بپوشاند. در ادامه سایر مدل های شیک قفسه کتاب را مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *